LocalGov Multilingual (1.3.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: English
he: אנגלית

en: Language switcher
he: מחליף שפות

en: Not applicable
he: לא ישים

en: Welsh
he: וולשית

en: Irish
he: אירית

en: Not specified
he: לא מוגדר
