LocalGov Multilingual (1.3.0) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: English
pt: Inglês

en: Language switcher
pt: Seletor de idioma

en: Not applicable
pt: Não aplicável

en: Welsh
pt: Galês

en: Irish
pt: Irlandês

en: Not specified
pt: Não especificado
