LocalGov Multilingual (1.3.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: English
ro: Engleză

en: Language switcher
ro: Comutator limbi

en: Not applicable
ro: Nu se aplică

en: Irish
ro: Irlandeză

en: Not specified
ro: Nu este specificat
