LocalGov Multilingual (1.3.0) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: English
ru: Английский

en: Language switcher
ru: Переключатель языка

en: Not applicable
ru: Не применимо

en: Welsh
ru: Валлийский

en: Irish
ru: Ирландский

en: Not specified
ru: Не указано
