LocalGov Multilingual (1.3.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: English
sk: Angličtina

en: Language switcher
sk: Prepínač jazykov

en: Not applicable
sk: Neurčené

en: Welsh
sk: Waleština

en: Irish
sk: Írčina

en: Not specified
sk: Neurčené
