LocalGov Multilingual (1.3.0) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: English
sv: Engelska

en: Language switcher
sv: Språkväljare

en: Not applicable
sv: Ej tillämpligt

en: Welsh
sv: Kymriska

en: Irish
sv: Irländska

en: Not specified
sv: Ej angivet
