LocalGov Multilingual (1.3.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: English
tr: İngilizce

en: Language switcher
tr: Dil değiştirici

en: Not applicable
tr: Uygulanmıyor

en: Welsh
tr: Galce

en: Irish
tr: İrlandaca

en: Not specified
tr: Belirtilmemiş
