LocalGov Multilingual (1.3.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: English
ar: إنجليزية

en: Language switcher
ar: محدد اللغات

en: Not applicable
ar: غير منطبق

en: Welsh
ar: ولزية

en: Irish
ar: إيرلندية

en: Not specified
ar: غير محدد
