LocalGov Multilingual (1.3.0) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: English
be: Ангельская

en: Not applicable
be: Не датычыцца

en: Welsh
be: Вэльская

en: Irish
be: Ірландская

en: Not specified
be: Не вызначана
