LocalGov Multilingual (1.3.0) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: English
cs: Anglicky

en: Language switcher
cs: Přepínač jazyka

en: Not applicable
cs: Nelze použít

en: Irish
cs: Irsky

en: Not specified
cs: Nespecifikováno
