LocalGov Multilingual (1.3.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: English
da: Engelsk

en: Language switcher
da: Sprogvælger

en: Not applicable
da: Ikke relevant

en: Welsh
da: Walisisk

en: Irish
da: Irsk

en: Not specified
da: Ikke angivet
