LocalGov Multilingual (1.3.0) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: English
hi: अंग्रेजी

en: Language switcher
hi: भाषा स्विचर

en: Not applicable
hi: लागू नहीं

en: Welsh
hi: वैल्श

en: Irish
hi: आईरिश

en: Not specified
hi: निर्दिष्ट नहीं
