LocalGov Multilingual (1.3.0) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: English
hu: angol

en: Language switcher
hu: Nyelvválasztó

en: Not applicable
hu: Nem alkalmazható

en: Welsh
hu: walesi (kymri)

en: Irish
hu: ír

en: Not specified
hu: Nincs megadva
