LocalGov Multilingual (1.3.0) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: English
it: Inglese

en: Language switcher
it: Selettore lingua

en: Not applicable
it: Non applicabile

en: Welsh
it: Gallese

en: Irish
it: Irlandese

en: Not specified
it: Non specificato.
