LocalGov Multilingual (1.3.0) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: English
ja: 英語

en: Language switcher
ja: 言語の切り替え

en: Not applicable
ja: 適用不可

en: Welsh
ja: ウェールズ語

en: Irish
ja: アイルランド語

en: Not specified
ja: 未指定
