LocalGov Multilingual (1.3.0) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: English
lv: Angļu

en: Language switcher
lv: Valodu pārslēdzējs

en: Not applicable
lv: Nav piemērojams

en: Welsh
lv: Velsiešu

en: Irish
lv: Īru

en: Not specified
lv: Nav norādīts
