LocalGov Multilingual (1.3.0) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: English
nl: Engels

en: Language switcher
nl: Taalkeuze

en: Not applicable
nl: Niet van toepassing

en: Irish
nl: Iers

en: Not specified
nl: Niet gespecificeerd
