LocalGov Multilingual (1.3.0) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: English
pl: Angielski

en: Language switcher
pl: Przełącznik wersji językowej

en: Not applicable
pl: Nie dotyczy

en: Welsh
pl: Walijski

en: Irish
pl: Irlandzki

en: Not specified
pl: Nieokreślone
