LocalGov Multilingual (1.3.0) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: English
ta: ஆங்கிலம்

en: Language switcher
ta: மொழி மாற்றி

en: Not applicable
ta: பொருத்தமற்றது

en: Welsh
ta: வெல்ஸ்

en: Irish
ta: ஐரிஸ்

en: Not specified
ta: குறிப்பிடப்படாதது
