LocalGov Multilingual (1.3.0) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: English
uk: Англійська

en: Language switcher
uk: Перемикач мови

en: Not applicable
uk: Не застосовне

en: Welsh
uk: Валлійська

en: Irish
uk: Ірландська

en: Not specified
uk: Не зазначено
