LocalGov News (2.4.3) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Categories
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Image
bo: པར་རིས

en: Category
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: True
bo: འགྲིག༼True༽

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Promoted to front page
bo: མདུན་ངོས་སུ་འོས་སྦྱོར་བྱས་པ

en: Featured
bo: ཁྱད་པར་ཅན
