LocalGov News (2.4.3) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Body
eo: Korpo

en: On
eo: Ŝaltita

en: Categories
eo: Kategorioj

en: Date
eo: Dato

en: Image
eo: Bildo

en: Category
eo: Kategorio

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Promoted to front page
eo: Montrata en la ĉefpaĝo
