LocalGov News (2.4.3) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Body
is: Skrokkur

en: Categories
is: Bólkar

en: Date
is: Dagfesting

en: Category
is: Bólkur

en: Promoted to front page
is: Víst á forsíðuni
