LocalGov News (2.4.3) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Body
it: Corpo

en: On
it: Acceso

en: Categories
it: Categorie

en: Date
it: Data

en: Image
it: Immagine

en: Category
it: Categoria

en: True
it: Vero

en: Off
it: Spento

en: Promoted to front page
it: Promosso alla prima pagina

en: Featured
it: In evidenza
