LocalGov News (2.4.3) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Body
ja: 本文

en: On
ja: オン

en: Categories
ja: カテゴリー

en: Date
ja: 日付

en: Image
ja: 画像

en: Category
ja: カテゴリー

en: True
ja: TRUE

en: Off
ja: オフ

en: Promoted to front page
ja: フロントページへ掲載

en: Featured
ja: 主な
