LocalGov News (2.4.3) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Body
ml: ഘടന

en: On
ml: ഓൺ

en: Categories
ml: വിഭാഗങ്ങൾ

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Category
ml: വര്‍ഗ്ഗം
