LocalGov News (2.4.3) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Body
pt: Corpo

en: On
pt: Ligado

en: Date
pt: Data

en: Image
pt: Imagem

en: Category
pt: Categoria

en: True
pt: Verdadeiro

en: Off
pt: Desligado

en: Promoted to front page
pt: Promovido à página principal
