LocalGov News (2.4.3) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Body
ur: متن

en: On
ur: آن

en: Categories
ur: زمرہ جات

en: Date
ur: تاریخ

en: Image
ur: تصویر

en: Category
ur: زمرہ

en: True
ur: صحیح
