LocalGov News (2.5.0) - en to af translation catalogue (16 entries)

en: Body
af: Teks

en: On
af: Op

en: Categories
af: Kategorieë

en: Date
af: Datum

en: Search
af: Soek

en: Reset
af: Herstel

en: Image
af: Beeld

en: Category
af: Kategorie

en: All
af: Alle

en: Page
af: Bladsy

en: Promoted to front page
af: Bevorder tot die voorblad

en: News
af: Nuus

en: Apply
af: Pas toe

en: All news
af: Alle nuus

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
