LocalGov News (2.5.0) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Body
am: አካል

en: Date
am: ቀን

en: Search
am: ፈልግ

en: Page
am: ገጽ

en: Promoted to front page
am: ወደ ፊተኛው ገጽ የተሸጋገረ

en: Sort by
am: ደርድር
