LocalGov News (2.5.0) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Body
ast: Cuerpu

en: Categories
ast: Categoríes

en: Date
ast: Data

en: Search
ast: Guetar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Image
ast: Imaxe

en: Category
ast: Categoría

en: All
ast: Too

en: Page
ast: Páxina
