LocalGov News (2.5.0) - en to be translation catalogue (15 entries)

en: Body
be: Тэкст

en: On
be: На

en: Categories
be: Катэгорыі

en: Date
be: Дата

en: Search
be: Пошук

en: Reset
be: Скінуць

en: Image
be: Малюнак

en: Category
be: Катэгорыя

en: Feed
be: Жывільнік

en: All
be: Усе

en: Page
be: Старонка

en: Promoted to front page
be: Прасунутае на галоўную старонку

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Apply
be: Ужыць

en: Featured
be: Рэкамендаваныя
