LocalGov News (2.5.0) - en to da translation catalogue (26 entries)

en: Body
da: Brødtekst

en: On
da: Tilsluttet

en: Categories
da: Kategorier

en: Date
da: Dato

en: Search
da: Søg

en: Reset
da: Gendan

en: Image
da: Billede

en: Category
da: Kategori

en: True
da: Sandt

en: All
da: Alle

en: Page
da: Side

en: Off
da: Afbrudt

en: Promoted to front page
da: Forfremmet til forside

en: Desc
da: Faldende

en: Sort by
da: Sortér efter

en: ‹ Previous
da: ‹ Forrige

en: Next ›
da: Næste ›

en: News
da: Nyheder

en: Apply
da: Udfør

en: Offset
da: Forskydning

en: Featured
da: Anbefalet

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: « First
da: « Første

en: Last »
da: Sidste »

en: Asc
da: Stigende
