LocalGov News (2.5.0) - en to el translation catalogue (24 entries)

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: On
el: Ανοικτό

en: Categories
el: Κατηγορίες

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Image
el: Εικόνα

en: Category
el: Κατηγορία

en: Feed
el: Ροή

en: True
el: Αληθής

en: All
el: Όλες

en: Page
el: Σελίδα

en: Off
el: Κλειστό

en: Promoted to front page
el: Προβιβασμένο στην πρώτη σελίδα

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: ‹ Previous
el: ‹ Προηγούμενο

en: Next ›
el: Επόμενο ›

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Featured
el: Ζώνη προβεβλημένων

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ
