LocalGov News (2.5.0) - en to et translation catalogue (29 entries)

en: Body
et: Sisu

en: On
et: Sees

en: Categories
et: Kategooriad

en: Date
et: Kuupäev

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Tühista

en: Image
et: Pilt

en: Category
et: Kategooria

en: Feed
et: Andmevoog

en: True
et: Tõene

en: All
et: Kõik

en: Page
et: Lehekülg

en: Off
et: Väljas

en: Promoted to front page
et: Ülendatud esilehele

en: Desc
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: ‹ Previous
et: ‹ Eelmine

en: Next ›
et: Järgmine ›

en: News
et: Uudised

en: Apply
et: Rakenda

en: Offset
et: Nihe

en: Featured
et: Esile tõstetud

en: All news
et: Kõik uudised

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine
