LocalGov News (2.5.0) - en to fi translation catalogue (24 entries)

en: Body
fi: Sisältö

en: On
fi: Käytössä

en: Categories
fi: Kategoriat

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Search
fi: Etsi

en: Reset
fi: Palauta

en: Image
fi: Kuva

en: Category
fi: Kategoria

en: Feed
fi: Syöte

en: True
fi: Tosi

en: All
fi: Kaikki

en: Page
fi: Sivu

en: Off
fi: Pois päältä

en: Promoted to front page
fi: Näytetään etusivulla

en: Sort by
fi: Lajittele

en: ‹ Previous
fi: ‹ Edellinen

en: Next ›
fi: Seuraava ›

en: Apply
fi: Käytä

en: Featured
fi: Esitelty

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »

en: Master
fi: Isäntä
