LocalGov News (2.5.0) - en to fr translation catalogue (23 entries)

en: Body
fr: Corps

en: On
fr: Activé

en: Categories
fr: Catégories

en: Search
fr: Rechercher

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Category
fr: Catégorie

en: Feed
fr: Flux

en: True
fr: Vrai

en: All
fr: Tout

en: Off
fr: Désactivé

en: Promoted to front page
fr: Promu en page d'accueil

en: Sort by
fr: Trier par

en: ‹ Previous
fr: ‹ Précédent

en: Next ›
fr: Suivant ›

en: News
fr: Nouvelles

en: Apply
fr: Appliquer

en: Offset
fr: Décalage

en: Featured
fr: Recommandés

en: Items per page
fr: Éléments par page

en: - All -
fr: - Tout -

en: « First
fr: « Premier

en: Last »
fr: Dernier »

en: Master
fr: Principal
