LocalGov News (2.5.0) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: On
gu: ચાલુ

en: Categories
gu: શ્રેણીઓ

en: Date
gu: તારીખ

en: Search
gu: શોધ

en: Category
gu: શ્રેણી

en: True
gu: સાચું

en: All
gu: બધા

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Apply
gu: લાગુ કરો
