LocalGov News (2.5.0) - en to he translation catalogue (28 entries)

en: Body
he: תוכן

en: On
he: פעיל

en: Categories
he: קטגוריות

en: Date
he: תאריך

en: Search
he: חיפוש

en: Reset
he: איתחול

en: Image
he: תמונה

en: Category
he: קטגוריה

en: Feed
he: פיד

en: True
he: אמת

en: All
he: הכל

en: Page
he: דף

en: Off
he: כבוי

en: Promoted to front page
he: מקודם לדף הראשי

en: Desc
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: ‹ Previous
he: ‹ הקודם

en: Next ›
he: הבא ›

en: News
he: חדשות

en: Apply
he: החל

en: Offset
he: היסט

en: Featured
he: מובלט

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
