LocalGov News (2.5.0) - en to hu translation catalogue (29 entries)

en: Body
hu: Törzs

en: On
hu: Be

en: Categories
hu: Kategóriák

en: Date
hu: Dátum

en: Search
hu: Keresés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Image
hu: Kép

en: Category
hu: Kategória

en: Feed
hu: Hírcsatorna

en: True
hu: Igaz

en: All
hu: Mind

en: Page
hu: Oldal

en: Off
hu: Ki

en: Promoted to front page
hu: Címlapra helyezve

en: Desc
hu: Csökk

en: Sort by
hu: Rendezés

en: ‹ Previous
hu: ‹ Előző

en: Next ›
hu: Következő ›

en: News
hu: Hírek

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Offset
hu: Eltolás

en: Featured
hu: Kiemelt

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: News search
hu: Hírkeresés

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester
