LocalGov News (2.5.0) - en to ka translation catalogue (14 entries)

en: Body
ka: ტანი

en: On
ka: ჩართვა

en: Categories
ka: კატეგორიები

en: Date
ka: თარიღი

en: Search
ka: ძიება

en: Image
ka: სურათი

en: Category
ka: კატეგორია

en: All
ka: ყველა

en: Page
ka: გვერდი

en: Off
ka: გამორთვა

en: Desc
ka: აღწერა

en: ‹ Previous
ka: ‹ წინა

en: Next ›
ka: შემდეგი ›

en: - All -
ka: - ყველა -
