LocalGov News (2.5.0) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Body
kk: Мазмұны

en: Categories
kk: Категория

en: Date
kk: Датасы

en: Search
kk: Іздестіру

en: Reset
kk: Ысыру

en: Image
kk: Сурет

en: Category
kk: Категория

en: All
kk: Барлық

en: Page
kk: Бет

en: Promoted to front page
kk: Басты параққа шығарылған
