LocalGov News (2.5.0) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Categories
ku: هاوپۆلەکان

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Search
ku: گەڕان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Image
ku: وێنە

en: Category
ku: پۆل

en: All
ku: هەموو

en: Page
ku: پەڕە

en: Promoted to front page
ku: لە پەڕەی سەرەتادا بڵاوکراوەتەوە
