LocalGov News (2.5.0) - en to lv translation catalogue (23 entries)

en: Body
lv: Saturs

en: On
lv: Aktīvs

en: Categories
lv: Kategorijas

en: Date
lv: Datums

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Image
lv: Attēls

en: Category
lv: Kategorija

en: Feed
lv: Plūsma

en: True
lv: Jā

en: All
lv: Visi

en: Page
lv: Lapa

en: Off
lv: Izslēgts

en: Promoted to front page
lv: Izvirzīts uz sākumlapu

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: ‹ Previous
lv: ‹ Iepriekšējais

en: Next ›
lv: Nākamais ›

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Featured
lv: Eksponētais

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
