LocalGov News (2.5.0) - en to mr translation catalogue (13 entries)

en: Body
mr: मुख्य

en: On
mr: वर

en: Categories
mr: केटेगरीज

en: Date
mr: दिनांक

en: Search
mr: शोध

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Category
mr: वर्ग

en: True
mr: सत्य

en: All
mr: सर्व

en: Page
mr: पान

en: Off
mr: बंद

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
