LocalGov News (2.5.0) - en to ne translation catalogue (14 entries)

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: On
ne: माथि

en: Categories
ne: कोटिहरु

en: Date
ne: मिति

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Category
ne: वर्ग

en: All
ne: सबै

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: ‹ Previous
ne: अघिल्लो

en: Next ›
ne: अर्को

en: Featured
ne: फेचर्ड

en: « First
ne: « पहिलो
