LocalGov News (2.5.0) - en to nl translation catalogue (25 entries)

en: Body
nl: Inhoud

en: On
nl: Aan

en: Categories
nl: Categorieën

en: Date
nl: Datum

en: Search
nl: Zoeken

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Image
nl: Afbeelding

en: Category
nl: Categorie

en: True
nl: Waar

en: All
nl: Alle

en: Page
nl: Pagina

en: Off
nl: Uit

en: Promoted to front page
nl: Aangeraden op de voorpagina

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: ‹ Previous
nl: ‹ Vorige

en: Next ›
nl: Volgende ›

en: News
nl: Nieuws

en: Apply
nl: Toepassen

en: Featured
nl: Aanbevolen

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Asc
nl: Oplopend
