LocalGov News (2.5.0) - en to pl translation catalogue (29 entries)

en: Body
pl: Treść

en: On
pl: Włączony

en: Categories
pl: Kategorie

en: Date
pl: Data

en: Search
pl: Szukaj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Image
pl: Obraz

en: Category
pl: Kategoria

en: Feed
pl: Zasób

en: True
pl: Prawda

en: All
pl: Wszystko

en: Page
pl: Strona

en: Off
pl: Wyłączony

en: Promoted to front page
pl: Promowany na stronie głównej

en: Desc
pl: Malejąco

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: ‹ Previous
pl: ‹ Poprzednia

en: Next ›
pl: Następna ›

en: News
pl: Aktualności

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Featured
pl: Przedstawiony

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: Related articles
pl: Powiązane artykuły
