LocalGov News (2.5.0) - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: Body
ps: تنه

en: Date
ps: نيټه

en: Search
ps: لټون

en: Image
ps: انځور

en: Category
ps: ټولی

en: All
ps: ټول

en: Page
ps: پاڼه

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Featured
ps: ځانګړي

en: - All -
ps: - ټول -
