LocalGov News (2.5.0) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Body
se: Gorut

en: Date
se: Dáhton

en: Search
se: Oza

en: Image
se: Govva

en: All
se: Buot

en: Page
se: Siidu

en: Sort by
se: Sirre
